14 lutego Dniem Pomysłowego

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby? . Współczesna Klara wymawiając te słowa myślałaby raczej o torbie ze skóry gada niż o żywym stworzeniu. Można jednak zauważyć podobieństwo między bohaterką ?Zemsty?, a kobietą XXI wieku- obie gustują w oryginalnych prezentach.

10 najlepszych prezentów dla Niego, 101 pomysłów na walentynkowy prezent, 99 sposobów na romantyczny wieczór we dwoje. Sumując te wszystkie liczby uzyskamy wynik tysiąca pomysłów i sposobów na spędzenie wieczoru 14 lutego. I co nam po tych podpowiedziach, skoro każdy partner chciałby być potraktowany wyjątkowo i indywidualnie? To właśnie dla tego Święty Walenty powinien zostać patronem kreatywnych. Walentynki to czas kiedy możemy dać upust naszej wyobraźni i pomysłowości. Jak zawsze wysoko cenione są niespodzianki wykonane osobiście. Jeśli nie zostaliśmy obdarzeni manualnymi talentami, warto pamiętać, że gotowanie to też sztuka, a od żołądka podobno blisko jest do serca. Gdy jednak po racjonalnej ocenie umiejętności musimy odrzucić każdą z tych opcji, w wyrażeniu gorących uczuć mogą pomóc serwisy zakupów grupowych, które w Polsce działają od połowy ubiegłego roku. W ich ofercie można znaleźć pakiety Spa dla dwojga, kolację w restauracji z kuchnią egzotyczną, romantyczne pobyty dla zakochanych w uroczym miejscu w kraju i za granicą, a dla poszukiwaczy wrażeń służą propozycją doznań ekstremalnych. ?Młodzi ludzie coraz chętniej zamiast liczyć pieniądze liczą na wspaniałe wspomnienia i dobrą zabawę. Dlatego kiedy brakuje 200-500 zł decydują się wziąć drobną pożyczkę na krótki okres i cieszyć się chwilą.?- mówi Krzysztof Przybysz z Ekspres Kasy.

To od nas zależy czy Walentynki 2011 pójdą w zapomnienie czy wręcz odwrotnie, pozostaną w pamięci na zawsze. Jedno jest pewne, warto korzystać z każdej okazji, by celebrować życie i chwile spędzone z ludźmi bliskimi naszym sercom.

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz