Buty terenowe marki Viking zima 2010/2011

Viking zapewnia solidnie wykonane, wodoodporne obuwie które nie tylko imponują swoja funkcjonalnością, lecz również zachwycają ciekawym wyglądem.  Warto zapewnić komfort swoim stopom szczególnie zimową porą, kiedy są one szczególnie narażone na bezpośrednie oddziaływanie niekorzystnych warunków pogodowych. Obuwie marki Viking zaprojektowane zostało z myślą o szczególnie trudnych warunkach by zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

Miejskie tory przeszkód

Zimom w mieście, na chodnikach często zalega śnieg,  czuju wygląd  słobodzie możemy porównać z prawdziwym torem przeszkód a późnienia  w środkach komunikacji miejskiej staja się niemal codziennością. Każdego dnia od rana gdzieś się spieszymy. Rano aby zdążyć na czas do pracy lub na uczelnię. Później aby wreszcie znaleźć się w domu z powrotem. Padający śnieg lub deszcz, zaspy mokrego śniegu na chodnikach, mróz i śliskie nawierzchnie powodują, że pokonywanie pieszo choćby odcinków miejskich szlaków staje się niekomfortowe i trudne. Kto z nas nie zna tego okropnego uczucia bolących, poodmrażanych stóp po wejściu do ciepłego pomieszczenia? Dlatego właśnie tak bardzo ważne jest, aby przed zimą wyposażyć się w odporne na wszelkie niekorzystne czynniki atmosferyczne, wodoodporne, ciepłe obuwie. Marka Viking prezentuje najnowszą kolekcję butów, którym nie straszny ani śnieg ani mróz ani żadne inne niedogodności.

Dobre buty, to podstawa

Buty Mustang dostępne są w sugerowanej cenie det. 499 zł brutto

Buty Viking Slacker, to modna i solidna propozycja na zimę. Wyposażone zostały w wodoodporną membranę Gore-Tex, oddychającą podszewkę oraz skórzaną cholewkę.

Obuwie GTX jest izolowane, przez co sprawia, że stopy pozostają suche i mają zapewniony komfort podczas wielu rodzajów aktywności na świeżym powietrzu, w różnych warunkach pogodowych.

Więcej o produktach pod linkiem:  Terenowe obuwie w miejskim krajobrazie

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz