Gazela Biznesu dla eSKY.pl

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl dołączyło do grona dynamicznie rozwijających się firm uhonorowanych tytułem Gazeli Biznesu

Dla eSKY.pl kończący się właśnie 2010 rok zaowocował intensywnym rozwojem i zdobyciem nowych obszarów internetowego rynku turystyki. Teraz zwieńczyła go jedna z najważniejszych nagród w polskim biznesie, przyznawana najszybciej rozwijającym się firmom średniej wielkości.

13 grudnia Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl dołączyło do klubu Gazeli Biznesu.

– Otrzymane wyróżnienie pokazuje, jak wiele udało nam się osiągnąć od momentu uruchomienia serwisu eSKY.pl w 2005 roku ? mówi Łukasz Habaj, Wiceprezes Zarządu eSKY.pl. ? Jest to także ukoronowanie bardzo dobrego dla nas roku, w którym znacznie poszerzyliśmy zakres usług, wprowadzając do sprzedaży wycieczki 113 biur podróży oraz pozyskaliśmy inwestora ? Supernova Fund. Rozpoczęliśmy także współpracę z nowymi partnerami – m.in. Biurem Podróży ITAKA.

Rok 2010 obfitował w przyznawane firmie nagrody i wyróżnienia. eSKY.pl otrzymał m.in. tytuł Najpopularniejszego internetowego serwisu turystycznego w rankingu dwutygodnika Wiadomości Turystyczne i firmy badawczej Gemius oraz został uznany za jeden z najlepszych sklepów internetowych z branży podróżniczej w rankingu tygodnika Wprost i serwisu Money.pl. W listopadzie br. eSKY.pl został także generalnym przedstawicielem firmy Rail Europe, dzięki czemu stał się pierwszym serwisem turystycznym w Polsce oferującym bilety europejskich kolei, m.in. TGV czy Eurostar.

Gazele Biznesu są wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję dziennika Puls Biznesu oraz firmę Coface Poland. To już jedenasta edycja rankingu promującego średniej wielkości firmy, które dzięki dynamicznemu rozwojowi są w stanie skutecznie sprostać często o wiele większej konkurencji. Kandydaci do tytułu Gazeli Biznesu muszą wykazać, że w ciągu ostatnich trzech lat powiększyli sprzedaż, odnotowali przyrost obrotów i ani razu nie ponieśli straty. Wyróżnienie zostaje przyznane tylko firmom posiadającym nieskazitelną reputację w środowisku handlowym oraz pozytywną opinię wśród pracowników i kontrahentów oraz Skarbu Państwa. Gazele Biznesu to także firmy transparentne, publikujące lub upubliczniając swoje dane finansowe, co ma pozytywny wpływ dla polski rynek jako miejsce, w którym można z powodzeniem rozwijać biznes.

***

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl (www.esky.pl) to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych sprzedających produkty turystyczne. Prowadzony jest przez spółkę eSKY Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu. Poprzez stronę internetową oraz telefoniczne biuro obsługi klienta, eSKY.pl umożliwia łatwy i wygodny zakup ofert biur podróży, biletu lotniczego, rezerwację miejsca w hotelu oraz wykupienie ubezpieczenia turystycznego. eSKY.pl to najnowocześniejsza technologia wyszukiwania oraz wysokiej jakości obsługa klienta. eSKY.pl jest członkiem elitarnej grupy agentów International Air Transport Association (IATA). Partnerem eSKY.pl jest wiodące na świecie internetowe biuro podróży Expedia Inc..

źródło: PR

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz