Jaki smak ma zwycięstwo w Zimowym Zjeździe Czarownic?

Pokonać czarownicę i to świętokrzyską? To nie lada wyzwanie. Zimowy Zjazd Czarownic zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend 12-13 lutego, na gościnnych stokach w Niestachowie oraz kieleckim Stadionie rywalizować będą czarownice i narciarskie rodziny. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. ?Coś dla ducha i dla ciała?.

Zjazd na byle czym, najbardziej spektakularny skok w zaspę, narty złej mocy brzmią nieprawdopodobnie? A jednak najbliższy weekend upłynie pod znakiem imprezy, jakiej jeszcze nie było na zimowej turystycznej mapie Polski: Zimowy Zjazd Czarownic. W sportowe szranki staną znawczynie magii oraz całe rodziny. To jedyna, niepowtarzalna okazja, aby przekonać się czy czary wystarczą do pokonania rodzinnej współpracy i solidarności.

W ciągu dwóch dni, na każdego, kto przybędzie do Niestachowa (12.02 – sobota) i na stok Stadion Kielce (13.02. ? niedziela) czeka morze atrakcji oraz nieszablonowe konkurencje. Także pula nagród jest naprawdę imponująca. Aparaty fotograficzne marki Casio Exilim, vouchery do restauracji, karnety na wyciąg narciarski czy gadżety sportowe (m.in. polary, plecaki, torby sportowe) to wszystko czeka na zwycięzców.

Zimowy Zjazd Czarownic, pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej, rekomenduje także Małgorzata Wilk – Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, podkreślając, że wydarzenie łączy w sobie ideę rodzinnie spędzanego czasu wraz z poznawaniem tradycji i historii regionu. Na takiej kanwie zbudowany został program.
Stąd 12 lutego (sobota), upłynie pod znakiem Zawodów Baby Jagi, niedziela (13 lutego) natomiast, to spotkanie ze świętokrzyskimi legendami i wierzeniami.

Nie zwlekaj! Pakuj narty i przybywaj na Zimowy Zjazd Czarownic!

Szczegółowy harmonogram imprezy oraz dodatkowe informacje na temat nagród: www.swietokrzyskie.travel oraz www.krainaczarownic.pl

Impreza: Zimowy Zjazd Czarownic
Data:
?  12.02.2011r., start godz. 10.00, zakończenie ok. godz. 16.00 – Niestachów
?  13.02.2011 godz. start godz. 12.00, zakończenie ok. godz. 16.00 – Stadion Kielce

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz