Podróże motywacyjne wyjazdy

Podróże motywacyjne wyjazdy to główny element turystyki motywacyjnej.Turystyka motywacyjna znana jest już na całym świecie. Biura podróży na szeroką skalę zajmują się organizacją wyjazdów tego typu, na stałe wpisując je w swoje oferty.

Zgodnie z definicją przygotowaną przez Society of Incentive & Travel Executives (Site) wyjazdy motywacyjne to: ?narzędzie całościowego zarządzania do wykorzystania wyjątkowych podróży w celu zmotywowania i/lub nagrodzenia pracowników za ich pracę wykraczającą poza obowiązki i zbliżającą do osiągnięcia celów firmy?.

W świetle tego podróże, wyjazdy motywacyjne stanowią ważny sposób na zwiększenie wyników firmy, ale nie tylko.

Chcesz zmotywować pracownika do osiągania lepszych wyników? Myślisz o premii uznaniowej, by zatrzymać dobrego fachowca, przy jednoczesnym nienadwyrężaniu budżetu firmy? A może pragniesz wprowadzić program lojalnościowy dla stałych klientów, bądź partnerów biznesowych swej działalności? Jeśli tak, to wyjazdy motywacyjne są rozwiązaniem dla Twojej firmy!

Turystyka motywacyjna znana jest już na całym świecie. Biura podróży na szeroką skalę zajmują się organizacją wyjazdów tego typu, na stałe wpisując je w swoje oferty. Związane jest to z rosnącym zainteresowaniem tą formą nagradzania.

Więcej na http://www.imprezydlafirmy.pl/podroze-motywacyjne-2009-11.html

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz