Własne biuro podróży – marzenie czy utrapienie?

Współczesna gospodarka nie należy do sprzyjających małym przedsiębiorstwom. Niestety, niezależnie od segmentu rynku, to giganci i korporacje mają zazwyczaj najwięcej do powiedzenia. A jak to jest w branży turystycznej?

Uwaga na ogólne warunki umów biur podróży!

Zaufanie do rynku turystycznego zostało silnie nadszarpnięte przez kolejne bankructwa dużych operatorów. Sytuację pogłębia również fakt, że 32% biur podróży ma w swoich umowach niezgodne z prawem zapisy.

Wakacje zwiedzanie + wypoczynek

Przed mamy długo wyczekiwany sezon urlopowy, warto się jednak nieco wcześniej zastanowić nad miejscem do którego wyjedziemy. Polacy już od kilku lat mają większa świadomość jaką korzyść dają podkurzę i coraz więcej wyjeżdżają odwiedzając nie tylko Europe ale i inne kontynenty.

Wesołe jest życie staruszka!

Kto powiedział, że zabawa karnawałowa jest dla młodych? Kto dodał, że w pewnym wieku przyjemność powinno się czerpać głównie z pilnowania wnuków?

Jak Polacy spędzają święta i Sylwestra 2010 – raport

Boże Narodzenie to z definicji czas spędzony w domowym zaciszu i na spotkaniach w rodzinnym gronie.

Oferty z nowego katalogu Triady na sezon letni 2011 już w sprzedaży

Flagowy produkt biura podróży Triada w nowej odsłonie, a w nim aż 75% całkowicie nowej oferty

Turystyczny strzał w dziesiątkę

Spośród wielu serwisów turystycznych dostępnych w sieci, nie sposób nie zauważyć jednego z najpopularniejszych – www.turystyka24h.pl. Zapraszamy do poniższego artykułu, by dowiedzieć się, jak ww. serwis promuje atrakcje turystyczne kraju oraz co oferuje swoim czytelnikom.

W Triadzie rozpoczął się Tydzień Turecki

Nowa wyjątkowa promocja Triady na wyjazdy do najsłynniejszych tureckich kurortów w sezonie 2011 ? Antalya, Alanya oraz Marmaris

Trendy w podróżach lotniczych Polaków w listopadzie

Hawana, Dubaj, Lanzarote i Delhi to miasta, którymi zainteresowanie gwałtownie wzrosło w listopadzie według wyszukiwarki lotów Skyscanner.

Last minute – prawda i mity

Każdy z turystów podczas poszukiwania swojej wymarzonej wycieczki, zetknął się z ofertą last minute. Czy last minute to 100% korzyści z rewelacyjną ceną na czele? A może przeciwnie ? pod atrakcyjną przykrywką kryją się gorszej jakości usługi?