Uwaga na ogólne warunki umów biur podróży!

Zaufanie do rynku turystycznego zostało silnie nadszarpnięte przez kolejne bankructwa dużych operatorów. Sytuację pogłębia również fakt, że 32% biur podróży ma w swoich umowach niezgodne z prawem zapisy.

Wakacje zwiedzanie + wypoczynek

Przed mamy długo wyczekiwany sezon urlopowy, warto się jednak nieco wcześniej zastanowić nad miejscem do którego wyjedziemy. Polacy już od kilku lat mają większa świadomość jaką korzyść dają podkurzę i coraz więcej wyjeżdżają odwiedzając nie tylko Europe ale i inne kontynenty.

Biura przedłużają odwołanie wycieczek do Egiptu – sprawdź, czy polecisz!

W związku z rosnącym napięciem sytuacji społeczno-politycznej w Egipcie organizatorzy  podtrzymują swoje decyzje o zawieszeniu wycieczek do tego kraju.

Turystyczny strzał w dziesiątkę

Spośród wielu serwisów turystycznych dostępnych w sieci, nie sposób nie zauważyć jednego z najpopularniejszych – www.turystyka24h.pl. Zapraszamy do poniższego artykułu, by dowiedzieć się, jak ww. serwis promuje atrakcje turystyczne kraju oraz co oferuje swoim czytelnikom.

Trendy w podróżach lotniczych Polaków w listopadzie

Hawana, Dubaj, Lanzarote i Delhi to miasta, którymi zainteresowanie gwałtownie wzrosło w listopadzie według wyszukiwarki lotów Skyscanner.

Gazela Biznesu dla eSKY.pl

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl dołączyło do grona dynamicznie rozwijających się firm uhonorowanych tytułem Gazeli Biznesu

Last minute – prawda i mity

Każdy z turystów podczas poszukiwania swojej wymarzonej wycieczki, zetknął się z ofertą last minute. Czy last minute to 100% korzyści z rewelacyjną ceną na czele? A może przeciwnie ? pod atrakcyjną przykrywką kryją się gorszej jakości usługi?

Oferta Triady w platformie sprzedażowej Amadeus

Firma TravelTainment Polska wprowadziła oferty tour operatora TRIADA do platformy sprzedażowej Amadeus

Triada z gwarancją bezpieczeństwa na cały 2011 rok

Biuro podróży Triada już dziś może pochwalić się gwarancją ubezpieczeniową na cały 2011 r. Opiewająca na sumę 21 590 562 zł polisa jest dla klienta gwarancją, że Triada to pewny i rzetelny partner.