Rekomendowane centra pobytowe na Euro 2012

Katalog rekomendowanych miejsc Pobytowych w Polsce na przyszłoroczny turniej Mistrzostw Europy w piłce nożnej zawiera 38 pozycji: 21 z nich znajduje się w Polsce.

Nie zabraknie miejsc noclegowych na Euro 2012

Na niewiele ponad rok przed Euro 2012 wiadomo już, że Polska będzie dysponować bazą miejsc noclegowych nie tylko wystarczającą do obsługi kibiców, ale nawet większą niż wynika to z potrzeb turnieju.

Szpitale na Euro 2012

W których szpitalach będą leczeni kibice w trakcie Turnieju w Polsce? Na niecałe półtora roku przed Turniejem znamy już pełną listę tzw. szpitali referencyjnych, czyli placówek dedykowanych do zabezpieczenia medycznego w 4 Miastach ? Gospodarzach Euro 2012 w Polsce.

Bilety dla szczęśliwców, Euro 2012 dla wszystkich

Jaką ofertę przygotowuje Polska dla miliona gości, także tych bez biletów?

Euro w 3D

Jeszcze 30 lat temu szczyciliśmy się zakupem pierwszych kolorowych telewizorów. Pierwszym w całości zaprojektowanym i produkowanym odbiornikiem w Polsce był Jowisz. Dzisiaj delektujemy się obrazem 3D.

Bilet komunikacyjny, rezerwacja hotelu i ubezpieczenie zdrowotne w trakcie Euro 2012 w jednym dokumencie

Od ponad roku partnerzy procesu przygotowań Polski do Euro 2012 pracują nad rozwiązaniem pozwalającym na połączenie w trakcie turnieju w jednym dokumencie biletu komunikacyjnego, potwierdzenia rezerwacji hotelu oraz ubezpieczenia zdrowotnego.

Transport lotniczy w Polsce w trakcie Euro 2012

W trakcie trzech tygodni turnieju UEFA EURO 2012 Polskę odwiedzi od 800 tys. do 1 mln kibiców. Już dziś wiadomo, że przeważająca część ruchu turystycznego związanego  z turniejem będzie się odbywać drogą lotniczą.