Szukanie noclegu w Łebie

Jak każdy nadmorski kurort, tak i Łeba ma do zaoferowania wiele turystycznych atrakcji. Jednak w odróżnieniu od wielu innych miejsc nad polskim morzem, Łeba ma jedne z najdłuższych tradycji rybackich. Pierwsza wioska rybacka powstała na tym obszarze już nawet kilkaset lat przed naszą erą. Dziś, spacerując po deptakach czy jedząc pyszną rybę, złowioną tego samego […]

Miejskie przewodniki bez turystycznej ściemy od lokalo.pl

Start nowej platformy turystycznej wspiera m.in. kampania banerowa i działania na Facebooku. lokalo.pl podjęło również współpracę z PKP Intercity. Przy zakupie biletów na wybrane połączenia klient otrzyma bilet w specjalnej okładce, na której znajduje się QR kod, kierujący do strony z lokalnymi przewodnikami lokalo.pl. Wkrótce dostępna będzie także aplikacja mobilna. 

Nocleg w Alpach gratis od Tiscover.com!

Ulubiony portal miłośników Alp z całej Europy, Tiscover.com, jest już dostępny w polskiej wersji językowej. Każdy, kto zarezerwuje do końca października pobyt w Alpach otrzyma powitalny prezent – bezpłatną noc podczas zimowego urlopu!

Konkurs – wygraj pobyt w hotelu!

Serwis www.e-konferencje.pl uruchomił ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne Vouchery pobytowe do hoteli z całej Polski.

Noclegi

W każdym zakątku Polski można zaobserwować, jak rozwija się turystyka. Baza obiektów noclegowych coraz częściej spełnia wszelkie potrzebne standardy i wymogi, dzięki czemu turyści chętnie odwiedzają najpopularniejsze regiony naszego państwa.

Plus czy minus ?

Drodzy podróżnicy, turyści i eksperci branży turystycznej! Z niecierpliwością czekamy na wasze opinie dotyczące hoteli, obiektów wypoczynkowych, czy profesjonalnych obiektów konferencyjnych.

Rekomendowane centra pobytowe na Euro 2012

Katalog rekomendowanych miejsc Pobytowych w Polsce na przyszłoroczny turniej Mistrzostw Europy w piłce nożnej zawiera 38 pozycji: 21 z nich znajduje się w Polsce.

Delikatny spadek cen noclegów w Europie w Nowym Roku

W styczniu kosztuje standardowy pokój dwuosobowy średnio 105 Euro. Jest to cena o 2% niższa w porównaniu do zeszłego miesiąca.

Noclegi w internetowej sieci

Polska branża turystyczna rozwija się w szybkim tempie, także dzięki sieci internetowej. Możliwości, jakie daje Internet, sprawiają, że ofertę naszego hotelu, pensjonatu czy gospodarstwa agroturystycznego może zobaczyć każdy, kto dysponuje połączeniem internetowym.

Noclegi nad morzem- Pobierowo

Noclegi nad morzem Położone w województwie zachodniopomorskim Pobierowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa i kąpielisko o uznanej renomie, która przyciąga turystów piaszczystymi plażami i czystą wodą. Miasteczko zamieszkuje niewiele ponad tysiąc osób, jednak we wakacje ta liczba gwałtownie wzrasta.