Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Po raz kolejny Łódź organizuję targi turystyczne – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR.  Patronat nad  imprezą objęli: Minister Sportu i Turystyki, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. Regionem partnerskim NA STYKU KULTUR 2011 będzie Województwo Wielkopolskie.
W dniach 25 ? 27  lutego 2011 r. w Łodzi odbędą się XVII Targi  – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR,  w tych dniach organizacje turystyczne oraz  instytucje powołane do promowania walorów turystycznych miast, państw i regionów świata będą prezentować  historie , kulturę  oraz obyczaje swoich regionów.   Tego typu prezentacje uzupełnia oferta turystki krajowej i zagranicznej touroperatorów i biura podróży.

Rosnąca z roku na rok liczba wystawców i zwiedzających, bogaty program towarzyszący także o charakterze B2B oraz szereg imprez skierowanych do indywidualnych odbiorców powodują, że targi NA STYKU KULTUR postrzegane są jako jedna z ważniejszych imprez branży turystycznej w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem ostatniej edycji imprezy, która miała miejsce w lutym br., obejrzenia relacji fotograficznej oraz klipu filmowego .

Więcej informacji o targach na Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz