Triada proponuje Cypr i Maroko zamiast Egiptu

Wszystkim klientom, których wycieczki do Egiptu zostały odwołane, Biuro Podróży Triada oferuje wypoczynek w cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach w Maroku i na Cyprze

W związku z niepokojami społecznymi w Egipcie, Biuro Podróży Triada zmuszone było anulować wyjazdy do tego kraju, które miały odbyć się 2 i 4 lutego br. W zamian za odwołane wycieczki, biuro już dziś zaproponowało swym klientom alternatywne oferty wypoczynku na Cyprze oraz w Maroku. Do końca poniedziałku (31 stycznia) Call Center Triady będzie kontaktować się ze wszystkimi klientami, których dotyczy ta sytuacja.

Nasze propozycje alternatywne powinny mile zaskoczyć naszych klientów ? ocenia Piotr Zawistowski, Prezes Triady – Nie tylko nie stracą oni szansy na komfortowy wypoczynek w zaplanowanym wcześniej terminie, ale także będą mogli skorzystać z wysokiej jakości usług w hotelach cztero? i pięciogwiazdkowych, które zarezerwowaliśmy dla nich na Cyprze i w Maroku ­? dodaje ? Specjalnie dla osób, które skorzystają z tych propozycji, uruchomiliśmy dodatkowe loty czarterowe do tych krajów.

Triada uruchomiła dodatkowe loty do Maroka w każdy piątek począwszy od 4 lutego oraz dodatkowe rejsy na Cypr w każdą środę począwszy od 9 lutego.

Nasi klienci nie mogą ucierpieć na sytuacji, która jest od nich zupełnie niezależna. Dlatego podeszliśmy do sprawy kompleksowo, począwszy od natychmiastowego kontaktu z osobami zainteresowanymi, poprzez stworzenie pod ich kątem specjalnej oferty ­ – mówi Piotr Zawistowski.

Dla każdej z umów wykonana zostanie indywidualna kalkulacja ceny, co oznacza, że w przypadku wyboru wczasów na Cyprze lub Maroku klienci Triady nie będą musieli ponosić dodatkowych kosztów.

**

Marka TRIADA jest obecna na polskim rynku zagranicznej turystyki wyjazdowej od 1991 roku. Głównym obszarem działalności Grupy TRIADA jest organizacja i dystrybucja zagranicznych wyjazdów turystycznych. Wyjazdy te sprzedawane są najczęściej w formie tzw. pakietów turystycznych obejmujących transport, zakwaterowanie i wyżywienie, transfer oraz opiekę rezydenta w miejscu pobytu lub pilota w przypadku wycieczek objazdowych lub 7 + 7.

Grupa TRIADA jest jednym z największych w kraju organizatorów zagranicznych wyjazdów turystycznych. W skład Grupy TRIADA wchodzą między innymi: Triada S.A., Sky Club Sp. z o.o. oraz Terra Mare Sp. z o.o.

Źródło: PR

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz