Triada z gwarancją bezpieczeństwa na cały 2011 rok

Biuro podróży Triada już dziś może pochwalić się gwarancją ubezpieczeniową na cały 2011 r. Opiewająca na sumę 21 590 562 zł polisa jest dla klienta gwarancją, że Triada to pewny i rzetelny partner. Umowa ubezpieczeniowa została też zawarta wcześniej niż wymagają tego przepisy ? to świadectwo stabilnej sytuacji Triady, jak również dowód na obiecującą prognozę na 2011 rok. Dodatkowo, polisa obejmują swoja gwarancją cały rok kalendarzowy, co nie jest powszechnie praktykowane wśród touroperatorów.

? Polisa gwarancyjna, obejmująca cały rok kalendarzowy a nie jedynie sezonowy okres wysokiej aktywności sprzedażowej, to ważny sygnał dla klientów, ponieważ jasno pokazuje, że jesteśmy bezpiecznym i pewnym biurem podróży, z którym spokojnie można planować przyszłoroczne wakacje ? mówi Piotr Zawistowski, prezes zarządu Triady.

Spełnienie wysokich wymagań TU Europa S.A. poprzedzonych analizą kondycji firmy, a w efekcie uzyskanie gwarancji ubezpieczenia jest konieczne, aby biuro podróży mogło przedłużyć koncesję na kolejny rok kalendarzowy i kontynuować działalność. Zakupiona przez Triadę polisa została wystawiona przez TU Europa S.A. Przedmiotem gwarancji jest ?pokrycie kosztów powrotu klienta do kraju, w przypadku gdy organizator wyjazdu/pośrednik turystyczny wbrew obowiązkowi nie zapewnia tego powrotu oraz zwrot wpłat wniesionych przez klientów organizatora wyjazdu/pośrednika turystycznego w razie niewykonania przez niego zobowiązań zawartych w umowie?.

Spełnienie przez Triadę wymogów wynikających z przepisów prawa, a w szczególności z Ustawy o Usługach Turystycznych i przepisów wykonawczych na 2011 r., potwierdza wysoką jakość oferty i standardy biura. Triada w ostatnich miesiącach dokonała daleko idącej weryfikacji jakości bazy hotelowej i poziomu usług zapewnianych przez partnerów biznesowych, czego pozytywne efekty już zaczynają odczuwać klienci. Szczegółowo sprawdzono m.in. standardy hoteli i usunięto obiekty najsłabiej oceniane przez samych turystów. W 2011 roku Triada proponuje klientom aż 44 proc. nowych obiektów, nowe i atrakcyjne kierunki, a do tego znacznie lepszą opiekę podczas wyjazdów w konkurencyjnych cenach.

Nowa gwarancja ubezpieczenia ważna jest od 1 stycznia do 31 grudnia 2011 r.

Marka TRIADA jest obecna na polskim rynku zagranicznej turystyki wyjazdowej od 1991 roku. Głównym obszarem działalności Grupy TRIADA jest organizacja i dystrybucja zagranicznych wyjazdów turystycznych. Wyjazdy te sprzedawane są najczęściej w formie tzw. pakietów turystycznych obejmujących transport, zakwaterowanie i wyżywienie, transfer oraz opiekę rezydenta w miejscu pobytu lub pilota w przypadku wycieczek objazdowych lub 7 + 7.

Grupa TRIADA jest jednym z największych w kraju organizatorów zagranicznych wyjazdów turystycznych. W skład Grupy TRIADA wchodzą między innymi: Triada S.A., Sky Club Sp. z o.o. oraz Terra Mare Sp. z o.o.

Źródło: www.media.netpr.pl

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz