Jesienią Lufthansa otworzy połączenie do Rio De Janeiro

Rejsy  do drugiego pod względem wielkości miasta Brazylii ? pięć razy w tygodniu w promocyjnej cenie od 2959 PLN*

Triada z gwarancją bezpieczeństwa na cały 2011 rok

Biuro podróży Triada już dziś może pochwalić się gwarancją ubezpieczeniową na cały 2011 r. Opiewająca na sumę 21 590 562 zł polisa jest dla klienta gwarancją, że Triada to pewny i rzetelny partner.

100 lat poznańskiej Palmiarnii

Palmiarnia Poznańska obchodzi 100-lecie swojego istnienia. Ta największa w Polsce palmiarnia posiada unikalne zbiory roślinne pochodzące z najróżniejszych zakątków świata.  Wśród nich odnajdziemy ponad 17 tysięcy roślin i 200 gatunków ryb.

14 lutego Dniem Pomysłowego

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby? . Współczesna Klara wymawiając te słowa myślałaby raczej o torbie ze skóry gada niż o żywym stworzeniu. Można jednak zauważyć podobieństwo między bohaterką ?Zemsty?, a kobietą XXI wieku- obie gustują w oryginalnych prezentach.

3, 2, 1, 0 start! Czyli rodzinne ferie na sportowo

Wielkimi krokami zbliża się czas, na który wszyscy czekamy. Szczególny okres, zarezerwowany na celebrowanie chwil z najbliższymi. Najpierw  Święta Bożego Narodzenia ? moment spotkań w rodzinnym gronie, potem ferie zimowe ? czas rodzinnych urlopów w górach.

30 stopni w środku zimy? To możliwe.

Egipt, Kenia, Maroko – jednym słowem zima pod palmami. Wspaniałe wczasy, które mogą stać się jeszcze wspanialsze, gdy stanowią prezent od bliskiej osoby:). Taki rodzaj prezentu ma w pakiecie esky.pl – chcesz poznać szczegóły? Oto link do artykułu – http://www.turystyka24h.pl/turystyczne_podroz-pod-choinke-1016.html

6. Półmaraton Warszawski w liczbach

Zgodnie z przewidywaniami organizatorów, tegoroczny Półmaraton Warszawski okazał się rekordowy pod względem frekwencji.

650 jaskiń Tatrzańskiego Parku Narodowego

Na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego znajduje się około 650 jaskiń, największa z nich to Wielka Śnieżna ? Wielka Limanowa, obejmuje 18000m długości korytarzy i sięga w głąb 814m. Do zwiedzania dla turystów dostępnych jest zaledwie 6 jaskiń.   Planując wycieczkę w góry skorzystaj z internetowej wyszukiwarki miejsc noclegowych www.noclegi24h.pl

7 rzeczy, które trzeba zabrać na wyprawę rowerową

Planujesz dłuższą wyprawę rowerową w czasie urlopu? Przeczytaj, co – zdaniem eksperta – będzie Ci potrzebne w drodze.

ABC bezpiecznego narciarza

O czym nie można zapomnieć przed wyjazdem? 1.Pierwsza sprawa to oddanie nart do serwisu i przede wszystkim sprawdzenie wiązań. Konserwacja sprzętu zagwarantuje nam komfort i bezpieczeństwo podczas zjazdów.