Aktywna promocja turystyki aktywnej

Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 21-22 października 2009 roku, podczas największych w Polsce targów turystycznych Tour Salon, będą promować polską turystykę aktywną. Polscy przedsiębiorcy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentowania swojej oferty touroperatorom z całego świata podczas specjalnie zaaranżowanych spotkań i pokazać zagranicy nieznane oblicze polskiej turystyki. Wszystko w ramach nowatorskiego projektu Discover Poland.

Arka Noego w środkowej Polsce

Jeśli kiedyś przypadkowo zawitacie do niepozornego Borysewa w województwie łódzkim, nie przecierajcie oczu ze zdumienia zbyt długo, zamiast tego przygotujcie się na niezwykłe spotkanie ze światem egzotycznej, dzikiej przyrody rodem z rajskiego ogrodu.

Beztroskie wakacje dla każdego Nowa oferta wyjazdowa TUI Poland na Lato 2011

TUI Poland rozpoczęło sprzedaż oferty wyjazdowej na sezon Lato 2011. Nowe kierunki, szeroka oferta hoteli od trzech do pięciogwiazdkowych, przejrzysty podział na linie produktowe ? to tylko kilka wprowadzonych nowości.

Buty terenowe marki Viking zima 2010/2011

Viking zapewnia solidnie wykonane, wodoodporne obuwie które nie tylko imponują swoja funkcjonalnością, lecz również zachwycają ciekawym wyglądem.  Warto zapewnić komfort swoim stopom szczególnie zimową porą, kiedy są one szczególnie narażone na bezpośrednie oddziaływanie niekorzystnych warunków pogodowych.

Daj się znaleźć – zostaw swoją wizytówkę w serwisie Firmy24h.pl

Obecność w Internecie to już norma, dlatego każdy kto prowadzi jakąś działalność szuka miejsc do promocji swojej działalności. Wizytówki firm dostępne w sieci pozwalają potencjalnym klientom na szybkie znalezienie kontaktu czy adresu dojazdu.

Dotbook – partnerski system rezerwacji miejsc noclegowych

Zarabiaj na Swojej stronie turystycznej – Wpisz za darmo Swój obiekt noclegowy do bazy noclegów. W internecie pojawił się nowy społecznościowy system rezerwacji miejsc noclegowych ? www.Dotbook.pl. Oferuje on program partnerski, dzięki któremu z Dotbooka korzystać będą nie tylko rezerwujący i wynajmujący noclegi kwatery na wyjazd nocleg, ale również właściciele portali, blogów i serwisów.

Euro w 3D

Jeszcze 30 lat temu szczyciliśmy się zakupem pierwszych kolorowych telewizorów. Pierwszym w całości zaprojektowanym i produkowanym odbiornikiem w Polsce był Jowisz. Dzisiaj delektujemy się obrazem 3D.

Gdańska scena Jarmarku Europejskiego nabiera smaku !

W dniach 16 i 17 kwietnia zapraszamy wszystkich amatorów dobrej kuchni do podróży w głąb tajemnic schowanych na dnie garnka.

Informator Roztocze 2011 już dostępny!

Informujemy, że dostępny jest już bezpłatny Informator turystyczny „Roztocze 2011”, który przygotowany i wydany został w ramach projektu współpracy „Zapraszamy na Roztocze!”.

Internet źródeł informacji turystycznej

Od pewnego czasu wśród branży turystycznej toczyła się dyskusja, w jaki sposób najlepiej pokazać potencjał turystyczny regionu, który na skutek uruchomienia środków unijnych stale się zwiększa. W obecnych czasach w coraz większym stopniu korzystamy wszyscy z rozwoju Internetu, który stał się głównym nośnikiem informacji oraz promocji. I dlatego powstała pilna potrzeba uruchomienia witryny internetowej, która w […]