3, 2, 1, 0 start! Czyli rodzinne ferie na sportowo

Wielkimi krokami zbliża się czas, na który wszyscy czekamy. Szczególny okres, zarezerwowany na celebrowanie chwil z najbliższymi. Najpierw  Święta Bożego Narodzenia ? moment spotkań w rodzinnym gronie, potem ferie zimowe ? czas rodzinnych urlopów w górach.

Aktualności turystyczne: bilety komunikacji miejskiej w ramach Polish Pass

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadził dla wszystkich kibiców, przebywających w stolicy podczas Euro 2012, ciekawą ofertę.

Aktywna promocja turystyki aktywnej

Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 21-22 października 2009 roku, podczas największych w Polsce targów turystycznych Tour Salon, będą promować polską turystykę aktywną. Polscy przedsiębiorcy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentowania swojej oferty touroperatorom z całego świata podczas specjalnie zaaranżowanych spotkań i pokazać zagranicy nieznane oblicze polskiej turystyki. Wszystko w ramach nowatorskiego projektu Discover Poland.

Aleksandria z Best Reisen Group

Egipt jest najczęstszym zagranicznym kierunkiem urlopowym Polaków, nieustającym powodzeniem od lat cieszą się kurorty wokół Hurghady i Sharm El Sheikh.

Animator czasu wolnego

Osoby pracujące tym, zawodzie cechują się odwagą i otwartością.  Praca w tym zawodzie pozwala na rozwój osobisty,  satysfakcję oraz zadowolenie płynące z dobrze wypełnionego dnia/tygodni.

Animator rozrywki

Animator czasu wolnego, animator rozrywki to nazwa stanowiska pracy w turystyce, hotelarstwie, która określa pracownika, zajmującego się organizacją czasu wolnego ludzi, przebywających w ośrodkach wczasowych i turystycznych, imprezach towarzyszących w tym też imprezach integracyjnych. Praca animatora polega na zachęcaniu turystów do aktywnego wypoczynku i rodzinnego spędzania czasu wolnego, wspólnej zabawy, niezależnie od zainteresowań, stopnia aktywności […]

Apel do polskich turystów w Egipcie

W związku z napiętą sytuacją panującą w Egipcie w najbliższych dniach do egipskich kurortów turystycznych, gdzie nadal przebywa kilka tysięcy Polaków, przylecą samoloty biur turystycznych – organizatorów pobytów.

Beztroskie wakacje dla każdego Nowa oferta wyjazdowa TUI Poland na Lato 2011

TUI Poland rozpoczęło sprzedaż oferty wyjazdowej na sezon Lato 2011. Nowe kierunki, szeroka oferta hoteli od trzech do pięciogwiazdkowych, przejrzysty podział na linie produktowe ? to tylko kilka wprowadzonych nowości.

Bilety przez Internet ? robisz to źle!

Wydawałoby się, że kupowanie biletów autokarowych przez Internet to prosta sprawa. Rzeczywiście, portale rezerwacji umożliwiają ich zakup nawet w piętnaście minut.

Brakuje kadr w turystyce

Dla branży turystycznej niepokojącym faktem jest, że na liście 10 najtrudniejszych do obsadzenia zawodów na miejscu trzecim pojawili się kucharze/szefowie kuchni, na szóstym pracownicy hoteli i restauracji, a  na 10 pracownicy recepcji.