Tygodnie Greckie w TUI Poland Tańsze wakacje na greckich wyspach!

W TUI Poland rozpoczęła się już promocja ?Tygodnie Greckie?. W ciągu dwóch najbliższych tygodni będzie można zakupić wycieczki na greckie wyspy Korfu, Kos, Kretę oraz Rodos po niższych cenach. Promocja obejmuje wyjazdy w sezonie letnim do 14 wybranych hoteli. Siedmiodniowe wakacje w jednym z ośrodków leżących na Korfu można spędzić już od 1 510 zł/os.! Promocja potrwa do 20 marca br.

Podczas trwania promocji klienci planujący spędzić tegoroczny urlop na greckiej plaży, mają do wyboru ośrodki położone na czterech malowniczych wyspach. Promocją w ramach ?Tygodni Greckich? zostały objęte hotele z oferty na lato 2011 prezentowanej w 2 katalogach: TUI Samolotem oraz  TUI Family.

Wyspa Rodos, zwana przez wielu wyspą Róż, kusi długimi piaszczystymi plażami i malowniczymi zatokami. To prawdziwy raj dla miłośników sportów wodnych! 7 dni na skąpanej w słońcu plaży, w trzygwiazdkowym hotelu Kipriotis Rhodos wraz z dwoma posiłkami dziennie, można spędzić już za 1 854 zł/os.! Osoby, które w trakcie wakacji pragną wytchnienia, mogą wybrać się na Kretę, czyli wyspę, która tchnie historią i mitologią. Za tydzień błogiego lenistwa w czterogwiazdkowym hotelu Grecotel El Greco z dwoma posiłkami dziennie zapłacimy 2 220 zł/os. Równie atrakcyjne cenowo są oferty na wyspie Kos. W hotelu Kipriotis Hippokrates & Maris, leżącym tuż nad piaszczystą plażą, cena tygodniowych wakacji wynosi od 1 849/os w wersji All inclusive. Z kolei wyspa Korfu zachęca do jej odwiedzenia krystalicznie czystym morzem oraz szlakami biegnącymi wśród gajów oliwnych, idealnymi do pieszych wędrówek. Urlop w czterogwiazdkowym obiekcie Almyros Natura w opcji All inclusive to wydatek rzędu 1 510 zł/os.

Niższe ceny obowiązują tylko w przypadku rezerwacji wyjazdu do jednego z 14 wskazanych obiektów w czasie trwania ?Tygodni Greckich?.

Oferta wyjazdowa w ramach ?Tygodni Greckich? będzie wspierana głównie w Internecie, na stronach onet.pl oraz wp.pl.

TUI Poland Sp. z o.o.
ul. Wołoska 9a
budynek Platinium III
02-538 Warszawa

Tel. +48 22 568 00 00
e-Mail: info@tui-poland.pl
www.tui-poland.pl

PR

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz