W TUI wiosną rabaty rosną!

TUI Poland z okazji zbliżającego się lata przygotowało dla swoich klientów atrakcyjną promocję cenową pod hasłem „W TUI wiosną rabaty rosną”, która potrwa do 31 marca. W ramach promocji możemy spędzić wakacje na słonecznej plaży Rodos, w hotelu Poseidonia, już od 1339 zł/os. z własnym wyżywieniem! Dodatkowo, w przypadku rezerwacji dokonanej do 31 marca, w TUI obowiązuje bezpłatna gwarancja niezmienności ceny. W trosce o jeszcze większy komfort klientów, TUI nie wprowadziło także dodatkowych opłat paliwowych.

Rabatami cenowymi objęte są wybrane obiekty hotelowe z katalogu TUI Samolotem „Urlop spełnionych marzeń”. Klienci w czasie trwania promocji mogą zakupić letnie wakacje na takich kierunkach jak Turcja, Egipt, Tunezja, Izrael, Bułgaria, Grecja, Hiszpania czy Portugalia.

Tylko w przypadku rezerwacji wakacji letnich w terminie do 31 marca, klienci otrzymują bezpłatną gwarancję niezmienności ceny. Oznacza to po prostu, ze cena wykupionych już wakacji nie ulegnie zmianie, nawet gdy zmieni się wysokość opłat, podatków lotniskowych, opłat paliwowych  lub wzrosną kursy walut. Dodatkowo, TUI Poland zdecydowało także o nie wprowadzaniu dopłat paliwowych, mimo rosnących cen paliwa na rynkach światowych. Wszystko po to, aby klienci mieli możliwość spędzenia beztroskich wakacji bez ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów!

Letniemu lenistwu będzie można oddać się na jednej z europejskich bądź śródziemnomorskich plaż. Idealne warunki na wakacyjny wypoczynek na piaszczystych plażach oferuje wyspa Ibiza słynąca z imprezowego charakteru. 7 beztroskich dni w czterogwiazdkowym hotelu Grupotel Oasis z dwoma posiłkami w cenie można spędzić od 1750 zł/os. Grecka wyspa Korfu z kolei zachwyca odmiennym klimatem, architekturą i przyrodą. 7-dniowe wakacje w czterogwiazdkowym hotelu Almyros Natura na Korfu to wydatek rzędu od 1650 zł/os. w wersji all inclusive. Atrakcyjne cenowo oferty można także znaleźć w przypadku wyjazdów do Turcji. W Bodrum, w czterogwiazdkowym hotelu Kerem Resort 7-dniowy urlop w wersji all inclusive można spędzić już od 1643 zł/os.! Także urlop na kontynencie europejskim, w Bułgarii to wydatek poniżej 2000 zł! 7 dni w czterogwiazdkowym hotelu Bella Vista Beach Club w wersji all inclusive położonym tuż przy morzu to koszt od 1697 zł/os.!

Źródło: PR

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz