Wakacje 2011 już w ofercie biur podróży

Właśnie ruszyła nowa oferta Biura Podróży Triada na sezon wakacyjny 2011

Biuro podróży Triada postanowiło już teraz uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej przyszłorocznej oferty i zaprezentowało Prapremierę Lata 2011. Znajdują się w niej nie tylko nowe, polecane przez stałych bywalców hotele i bardzo atrakcyjne ceny, ale także wiele innych korzyści.

Pierwszy akt Prapremiery rozpoczął się 16 września i potrwa tylko do 25 września!

Nowy kierunek
? Gran Canaria ? zdobyliśmy kolejny przyczółek na Wyspach Kanaryjskich. Po raz pierwszy nasi klienci będą mogli spędzić wakacje na tej najbardziej różnorodnej wyspie archipelagu.

Nowe hotele
? 18 nowych hoteli w doskonałych lokalizacjach, polecanych przez stałych bywalców, zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów.

Cena bez ukrytych dopłat
? Kompletna cena ? to nowa jakość na polskim rynku. Prosta, przejrzysta, jak nigdy dotąd. Dzięki temu zawsze dokładnie wiadomo jaki będzie koszt podróży!

Dodatkowe korzyści dla klientów płacących z góry pełną cenę
? Dodatkowe 5% zniżki. Klienci, którzy zdecydują się zapłacić pełną cenę w momencie rezerwowania wycieczki otrzymają 5% rabatu od promocyjnych cen z oferty Prapremiera, a ponadto możliwość zmiany terminu planowanego wyjazdu bez żadnej dodatkowej opłaty do końca lutego 2011. To Triada dopasowuje się planów urlopowych swoich klientów.

Dodatkowo w czasie trwania Prapremiery Lato 2011 klienci mogą liczyć na:
? Gwarancję najniższej ceny ? decydując się na wycieczkę, klient ma pewność, że płaci najniższą możliwą cenę za prezentowaną ofertę. Z pewnością ułatwi to decyzję o wyruszeniu w powrót marzeń i nie odkładaniu jej na później!
?  Nowość ? stała niska cena dla dzieci do dwóch lat.
Opłata za dziecko w wieku poniżej 2 lat wyniesie tylko 150 zł.

Warto już dziś zarezerwować wakacje w ramach Prapremiery Lata 2011! Liczba ofert, terminów i miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do salonów sprzedaży na terenie całego kraju oraz do odwiedzenia strony internetowej: www.triada.pl.

Życzymy udanego wypoczynku!

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz