Walentynkowa promocja w Best Reisen Group

Nie ma lepszego prezentu dla ukochanej osoby niż romantyczna podróż w tropiki.
Przekonuje o tym touroperator Best Reisen Group, który z powodzeniem od kilku już lat oferuje ekskluzywne pobyty na  Malediwach, Mauritiusie, Seszelach, Sri Lance i w Indiach.

Biuro rozszerzyło niedawno swą ofertę o TAJLANDIĘ, a z okazji święta zakochanych wprowadziło romantyczny pakiet: TAJLANDIA DLA DWOJGA.

Program obejmuje zwiedzanie Bangkoku, wyjazd na najbardziej kolorowy pływający targ Damnoen Saduak (110 km od stolicy), następnie przelot na Phuket, a stąd rejs na dziewiczą wyspę KOH YAO. Leży ona w jednej z najpiękniejszych zatok świata  Phang Nga, w połowie drogi miedzy Phuketem a Kho Samui. Życie toczy się tu niespiesznie, natura wzbudza zachwyt, nie ma tłumu turystów. W sam raz na romantyczne wakacje dla dwojga!

Pobyt tu obejmuje 3 noclegi  w luksusowym Paradise Koh Yao Boutique Beach Resort & Spa, położonym przy pięknej plaży pośród bujnej egzotycznej roślinności. W pakiecie: wyżywienie w hotelowych restauracjach, wycieczka  łodzią po zatoce (wraz z lunchem na pokładzie), zabiegi w ośrodku spa, romantyczna kolacja specjalnie zaaranżowana na plaży z winem. Para powitana zostanie kwiatami, owocami, napojami, zamieszka w luksusowym  pokoju z łożem, prywatnym jacuzzi, łazienką pod gołym niebem, wydzieloną częścią sypialną i dzienną. Na terenie hotelu jest basen, wokół niego stylowe bary.

Z Koh Yao klienci płyną na Phuket, gdzie albo zostają w wybranym przez siebie hotelu albo wracają do Polski.

Dodatkowo, Best Reisen Group oferuje niespodziankę wszystkim parom, które zarezerwują do końca lutego pobyt (dowolny termin) w którymkolwiek z hoteli oferty ?egzotyka?.  Goście zostaną powitani świeżymi owocami i winem. Drżenie serc gwarantowane!

Informacje: www.bestreisengroup.pl, tel. 22 6222065.

AW

Źródło: PR

Brak podobnych post?w.Zostaw komentarz